Komponenty hardware
Specjalistyczne rozwiązania do dronów

Firma oferuje sprzedaż gotowych komponentów i tworzenie prototypów do systemów bezzałogowych. Na bieżąco projektujemy i wytwarzamy podstawowe elementy elektroniczne, układy sterowania i zasilania.

Planujemy stałą rozbudowę oferty o posiadane i opracowywane autorskie podzespoły do dronów. Tymczasowo zamieszczamy wyłącznie przykładowy komponent.

Podmioty zainteresowane zakupem innych podzespołów zapraszamy do kontaktu z biurem które przekieruje sprawę do właściwej osoby z działu technicznego.

MPA evo.3
– moduł
Mobilnego Pomiaru Atmosfery

Pelixar PM Module 2018

Moduł Pelixar MPA to samodzielne urządzenie do pomiaru i rejestracji parametrów pyłów zawieszonych oraz innych specjalistycznych parametrów atmosfery. Otrzymane z czujników dane pomiarowe rejestrowane są na wymienną kartę pamięci microSD. Każdy parametr pomiaru atmosfery zapisany jest wraz z pozycja geograficzną (z GPS) oraz czasem rejestracji. Uniwersalne gniazdo zasilania DC umożliwia mobilną rejestrację danych.

 • Pelixar PM Module jest wyposażony w profesjonalny laserowy czujnik mierzący wartość pyłu zawieszonego, sensory temperatury, wilgotności, ciśnienia  oraz precyzyjny GPS. Moduł wyposażony został w wentylator mający na celu wymuszenie ruchu powietrza do badań, dzięki temu uzyskano wysoką dokładność oraz stabilne i powtarzalne odczyty. Pomiar dokonywany jest dla wartości PM2.5 oraz PM10, temperatury, wilgotności i ciśnienia. Czujnik cechuje bardzo szybka reakcja (poniżej 10 sekund) na zmiany parametrów zapylenia środowiska. Standardowo raportuje pomiar co 1 sekundę oraz dokonuje rejestracji i zapisu na karcie pamięci.
 • Czujnik pyłu zawieszonego.:Typ pomiarów: PM2.5, PM10
  Zakres pomiarów: 0 – 999.9 μg /m³
  Temperatura pracy: do -10 do +50C
  Wilgotność (praca): Maks. 70% (kondensacja pary wodnej fałszuje odczyty)
  Dokładność pomiaru:
  70% dla 0.3μm
  98% dla 0.5μm
  Certyfikacja: CE, FCC, RoHS
  * Uwagi dotyczące żywotności urządzenia:
  Profesjonalne czujniki pyłów zawieszonych wyposażone są w wysokiej klasy diodę laserową, która ma żywotność określoną na około 8000 roboczo godzin.
 • Zakres pomiaru temperatury: -40…+125°C; błąd ± 0.2 °C
  Zakres pomiaru wilgotności: 0…100% RH; błąd ± 0.3% RH
  * Uwagi dotyczące żywotności urządzenia:
  Charakteryzuje się dużą niezawodnością oraz długoterminową stabilnością. Czujnik umożliwia rezystywny pomiar wilgotności oraz pomiar temperatury. Sensor zapewnia dobrze skalibrowane odczyty dzięki współczynnikom zawartym w pamięci programu.
 • Ciśnienie atmosferyczne
 • GPS
 • karta pamięci

2500 zł brutto za moduł MPA

ZADAJ PYTANIE o MPA evo.3

DTM evo.2
– moduł
Data Transmission Module

Urządzenie do retransmisji sygnału RC i telemetrii.

* oferta w opracowaniu.

ZADAJ PYTANIE o DTM evo.2

DCC evo.1 – urządzenie
Drone Communications Console

Konsola do zarządzania lotem i misją drona (ground unit).

* oferta w opracowaniu.

ZADAJ PYTANIE o DCC evo.1

DAM evo.2 – moduł
Drone Accessories Module

Urządzenie do sterowania akcesoriami wyposażenia drona.

* oferta w opracowaniu.

ZADAJ PYTANIE o DAM evo.2