Sprzedaż BSP (Bezzałogowych Statków Powietrznych)
– obejmujące ofertę dronów specyfikację RTW (Ready to Work)
gotowych do pracy od razu po zakupie.

Rozwiązania Pelixar S.A. to narzędzia gotowe do pracy od razu po ich dostarczeniu. Są to bezpieczne rozwiązania techniczne posiadające unikalne w skali świata funkcjonalności. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane i najnowsze dostępne na rynku komponenty. Wszystkie sprzedawane drony przechodzą szczegółowe testy sprawdzające a zespoły napędowe są wstępnie badane są na hamowni. Modułowa konstrukcja dronów umożliwia ich dalsze modyfikacje i uaktualnienia techniczne. Do oferowanych przez nas systemów udzielamy pełnego wsparcia technicznego i eksploatacyjnego.

Oferujemy rozwiązania w specyfikacji:

RTW
(Ready to Work)
Drony gotowe do pracy od razu po dostarczeniu.
Gotowość użycia produktu w działaniach klienta od razu po dokonaniu zakupu.

Każdy sprzedawany dron został poddany testom funkcjonalnym i weryfikacyjnym w locie. Produkt lub system nie wymaga od użytkownika przeprowadzenia prac dostosowania i aktualizacji przed pierwszym użyciem.

Konkurencyjne rozwiązania RTF (Ready to Fly) wymagają aktualizacji i często w jakimś stopniu samodzielnego montażu, nie są testowane w locie a o ich wadach klient dowiaduje się dopiero podczas pierwszych lotów, czasem z nieszczęśliwym skutkiem.

ETM
(Easy to Modify)
Drony gotowe do modyfikacji wraz z rozwojem systemu.
Modułowa konstrukcja drona umożliwiająca klientowi stałą aktualizację techniczną i modyfikację zakupionych produktów.

W tym celu wyposażenie funkcjonalne drona (kamery, skanery, czujniki) oferujemy wraz ze stosownym uniwersalnym mocowaniem. Możliwa jest także wymiana silników, regulatorów obrotów, komputerów lotu i systemów transmisji na najnowsze dostępne na rynku. Dzięki temu możliwa jest aktualizacja drona o najnowsze komponenty i utrzymywanie jego wysokiego poziomu technicznego.

Konkurencyjne produkty najczęściej cechuje duża zamkniętość systemu i rozwiązań a polityka sprzedaży uniemożliwia kolejne modyfikacje.

ETS
(Easy to Service)
Drony łatwe do serwisu i przeglądu technicznego.
Serwis i przeglądy techniczne które są łatwe do przeprowadzenia bez utraty gwarancji.

Dostępne drogi dla serwisu to: odesłanie sprzętu do naszego serwisu, serwis u lokalnego dilera dronów, samodzielna naprawa na bazie zakupionych u nas lub rekomendowanych przez nas komponentów. Jest to możliwe ponieważ do budowy produktów w większości wykorzystujemy aktualnie najlepsze i ogólnodostępne na rynku komponenty takie jak: komputery lotu, silniki, regulatory, śmigła. Planujemy stworzenie video instrukcji prezentujących sposoby wymiany podstawowych komponentów w oferowanych przez nas dronach. Dzięki temu naprawa lub serwis w dowolnym zakątku świata nie stanowi problemu a sprzęt może pracować praktycznie bez przerw.

Konkurencja najczęściej oferuje kompaktowe rozwiązania które są zbudowane z dedykowanych unikalnych komponentów i elektronice ściśniętej na zintegrowanych płytach głównych. To w większości przypadków uniemożliwia samodzielny serwis przez klienta lub jego wykonanie przez lokalnego dealera.

HDC
(Heavy Durable Components)
Drony o solidnej konstrukcji i dużej wytrzymałości.
Konstrukcje i elementy odporne na ciężkie warunki pracy i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wytrzymują one duże obciążenia mechaniczne i posiadają długą żywotność. To korzystnie przekłada się na harmonogram serwisów i bezpieczeństwo lotów.

Konkurencyjne konstrukcje są zwykle ażurowe, delikatne i jednobryłowe, to powoduje że trzeba się z nimi obchodzić delikatnie. Problemem jest konieczność wymiany całych modułów, wytrzymałość mechaniczna sprzętu a także odporność na zmęczenie elementów konstrukcyjnych.

PLATFORMY WIELOWIRNIKOWE (GOTOWE DO SPRZEDAŻY):

WIĘCEJ O PELIXAR LMA
WIĘCEJ O PELIXAR LSP
WIĘCEJ O PELIXAR LSM

PLATFORMY SAMOLOT (W PRZYGOTOWANIU):

WIĘCEJ O PELIXAR LSP A
WIĘCEJ O PELIXAR LMP
WIĘCEJ O PELIXAR SAR