+48 576 ... [Zobacz] +48 576 915 522

Vadym Melnyk

Vadym Melnyk

EO & Founder w: Cervi Robotics zajmującym się prototypowaniem i produkcją robotów, dronów i systemów bezzałogowych. Największy w Europe Wschodniej software house, tworzący aplikację dla robotów i systemów bezzałogowych.

Wieloletnie doświadczenie w budowie specjalistycznych dronów.

Zarządzający lub uczestniczący w projektach R&D takich jak:

Dronhub – system autonomicznych kompaktowych hangarów dla dronów tworzony z Europejską Agencją Kosmiczną, umożliwiających precyzyjny start i lądowanie do hangaru, wraz z ładowaniem lub wymianą akumulatorów dla dowolnych dronów przemysłowych.

Airvein – system do automatycznego transportu próbek medycznych dronami.

Xerall – tankkopter, pierwszy na świecie jeżdżąco-latająco-pływający dron w formie zabawki z perspektywą rozwoju w kierunku pojazdu/statku załogowego.

Wspólnie z Microsoft stworzył projekt Unicorn Division, inicjatywę która łączy influencerów ze środowiska startupowego z głównych miast Polski i wspiera najbardziej innowacyjne startupy w kraju.

Laureat prestiżowych konkursów informatycznych i nagród państwowych, w tym wygrany konkurs w ramach FLEX (Future Leaders Exchange, program wymiany oferowany przez Departament Stanu USA dla słuchaczy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych). Finalista międzynarodowego konkursu robotycznego FLEX.

Zaufali nam

+48 576 ... [Zobacz] +48 576 915 522

Umów się na konsultację